بسم الله الرحمن الرحیم
به " دور دوم هم اندیشیِ آنلاین پیرامون اقتصاد مقاومتی در صنعت پتروشیمی " خوش آمدید!

اندیشمندانی که از قبل ثبت نام کرده اند می توانند به راحتی وارد صفحه ی هم اندیشی شده و ضمن مشاهده ی نظراتی که دیگران پیرامون هر گزاره داده اند (میانگین قضاوتهای کمّی و شرح نظرات کیفیِ دیگران)، قضاوت جدیدی از خود ثبت کنند. بخصوص افرادی که از گذشته قضاوتی ثبت کرده اند، می توانند به راحتی با کلیک بر گزینه ی "دسترسی سریع به نظراتتان در راند قبل و قضاوت دیگران" از بالای صفحه، به صورت یکجا بین قضاوتهای قبلی شان و میانگین قضاوتِ سایرین در هر گزاره، مقایسه کنند. رنگ سبز نشان دهنده ی همگرایی نظرات فرد با نظر سایر خبرگان در آن گزاره و رنگ قرمز نشاندهنده ی واگرایی است. به افرادی که با رنگ قرمز برخورد می کنند توصیه می شود استدلالهای سایرین را مطالعه کنند و اگر قانع شدند، قضاوت خود را تغییر داده و ذخیره کنند اما اگر همچنان بر نظر قبلی شان پافشاری دارند، بهتر است استدلال خود را در پنجره ی مربوطه وارد کنند تا شاید در تغییر نظر سایر خبرگان موثر افتد. شایان توجه است که استدلالهای جدید در سامانه با رنگی متمایز در بینابین مجموعه استدلالهای قدیمی نمایش داده می شوند
این هم اندیشی همچنان از حضور افرادی که برای بار نخست به سامانه مراجعه می کنند، استقبال می کند. اگر به تازگی قصد دارید به جمع ما بپیوندید، پس از یک ثبت نام کوتاه وارد هم اندیشی خواهید شد و پس از انتخاب سرفصل یا سرفصلهایی که با حوزه ی تخصصی خود مرتبط می دانید، گزاره هایی را مشاهده خواهید کرد که تصور می شود می توانند زمینه سازِ تحول در صنعت پتروشیمی باشند. با کلیک بر روی هر گزاره می توانید استدلال های موافقین و مخالفین و برخی پیشنهادات را مشاهده کنید.
همچنین می توانید بر مبنای تشخیصی که از مفید بودن و عملی بودنِ آن گزاره دارید، درجه ی موافقت یا مخالفت خود با آن گزاره را انتخاب کرده و نیز اگر استدلال یا پیشنهاد جدیدی دارید، در پنجره ی مربوطه بنگارید. همچون گذشته، الزامی برای اظهار نظر پیرامون همه ی گویه ها وجود ندارد. در مابینِ انجام اظهار نظر دکمه ی "ذخیره" را بفشارید تا قضاوت هایی که وارد نمودید ذخیره شود. با فشردن دکمه ی "خروج" از سیستم خارج می شوید. لطفا دقت کنید که در هر پنجره پس از ثبت نظرات و قبل از خروج، دکمه ی ذخیره را بفشارید. بدیهیست که اطلاعات ذخیره شده در مراجعات بعدی دردسترس شما خواهد بود. شما در هر زمان و به دفعات می توانید برای شرکت در هم اندیشی به سامانه مراجعه کنید و پس از ثبت نظرات از آن خارج شوید.


ورود به سامانه هم اندیشی

step3

در بخش ثبت نام چند سوال مقدماتی از شما پرسیده خواهد شد که از بین آنها صرفاً پاسخ دادن به سوالاتِ ستاره دار ضروری است. شناسه و گذرواژه به دلخواه شما تعیین شده و این شناسه و گذرواژه در مراجعات بعدی شما مورد نیاز خواهد بود. همچنین پس از اتمام ثبتِ نام، تاییدیه ی ثبت نام به آدرس ایمیلِتان ارسال خواهد شد.

ثبت نام

searching

شما می‌توانید جهت ثبت محصولات خود از قسمت ثبت‌نام اقدام نمایید. جهت دریافت فایل راهنمای ثبت‌نام که در آن تمامی مراحل ثبت اولیه محصول با توضیحات لازم ذکر شده است، اینجا کلیک کنید. پس از ثبت‌نام اولیه، شرکت و محصول توسط کارشناس مربوطه ارزیابی شده و در صورت اخذ تاییدیه، ورود مجدد جهت تکمیل اطلاعات مربوط به شرکت و محصول امکان‌پذیر خواهد شد.

guide